Google+ yayınlandığında fazla bir ilgi görmedi ancak; sonraki algoritma güncellemeleri ile önemi giderek arttı. Google+ doğru kullanmak gerekiyor dedik. Bunu yapmak için Google+ hesabımızda doğru bilgiler paylaşmalıyız. Eğitim ve iş bilgilerimizi girmeliyiz. Düzenli paylaşımlar yapmalıyız. İlgi alanlarımızı belirlemeliyiz.

  Google+ Kullanımı hesabımız her yönüyle gerçek olduğunu söylemelidir. Yani düzenli paylaşımlar ve düzenli grafik yüklemeleri yapmalıyız.SEO için yaptığımız paylaşımlar çevrelerimiz tarafından da ilgi görmelidir. Başkalarının paylaşımlarına da ilgi göstermeliyiz. Yani Google+ yı sık sık kullandığımız sosyal ağlar gibi kullanmalıyız.

Google-Plus-SEO

Çok iyi içerikler üretebilirsiniz, son derece özgün olabilirler, imla hatası bile olmayabilir ancak bu içerikler kim tarafından yayınlanıyor? Google bunu bilmek istiyor. İşin açığı Google tanıdığı insanların içeriklerine daha fazla önem veriyor. Bunu yapma sebebi ise, içeriklerde uzman olanları belirlemek.

Google her konuda bilgi sahibi olabileceğine inanmıyor. İnsanların belirli konularda uzman olmasını bekliyor. Google+ hesabınız üzerinden yaptığınız düzenli paylaşımlar sizin uzmanlık alanlarınız çıkarıyor. Yani enerji alanında üst üste yaptığınız paylaşımlar sizin bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu gösteriyor. Seo Hizmeti için Google da sizin enerji alanında beğendiğiniz web siteleri ve paylaşımları önemsiyor. Yani sizin uzmanlık alanınızdaki görüşlerinizi önemsiyor. Yaptığınız paylaşım ve yorumların Google tarafından önemsenmesi için, G+ ı son derece düzgün kullanmanızı tavsiye ederiz.

0 comments

    XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>