Sağlık Turizmi son 10 senede Türkiye için önemli turizm gelirleri arasına girdi. Dolar $’ın çok yükselmesi hem sağlık sektörünü gözünü yurt dışı hastalarına çevirmesine sağladı. Devlet teşvikleri bu süreç daha da hızlandı. Bugün saç ekimi, diş estetiği, yüz estetiği, burun estetiği gibi tedaviler için yurt dışından hastalar uygun fiyat ve profesyonel hizmet almak için İstanbul,İzmir ve Antalya gibi hem turistlik hemde sağlık yönünden güçlü bölgeleri tercih ediyorlar…

Medikal Ajans İle Çalışmanın Avantajları

Medikal dijital ajansları daha önceden mutlaka doktor ve hastaneler ile çalışmış sektördeki kritikleri bilen ve nereden nasıl hızlı geri dönüş sağlanır ? nasıl hızlı hasta ikna edilir ? ve hangi analiz araçları ile çalışırsa başarı sağlanır bunları bilen profesyonel dijital ajanslardır.

Medikal İçerik

Medikal içerik üretmek zamanı az doktorlar için büyük problemlerin başında geliyor. Web sitenize hasta çekmek için mutlaka özgün içeriklerin (havuç verilmesi) yazılması gerekiyor. Ama gel gelelim ki çoğu doktor müşterimizden edindiğimiz tecrübelere göre bu aşamada problemler yaşanıyor. Bunu önlemek için SEO Turuncu ekibinin sizin için çözümü var!

Bilgilendirici Doktor Videoları

Bilgilendirici doktor videoları ile Youtube ve Vimeo gibi ortamlarda potansiyel hastalarınız ile etkileşime girebilirsiniz. SEO Turuncu ajansı olarak biz profesyonel 4K ve HD kameralar ve uzman kameramanlarımız ile sizlere sağlık video içerikleri konusunda en iyi videoyu ve montajı sunacağımızdan emin olabilirsiniz…

Sağlık PR İle Başlayın !

Sağlık İletişim Ajansı ; Sağlık sektöründe yeni klinik veya hastane açıyorsanız mutlaka internet ortamında Sağlık PR hizmeti yaptırmalısınız…Hastalar artık gideceği doktoru veya hastaneyi Google ve Yandex gibi arama motorlarında titiz bir şekilde inceliyorlar. Hastane veya kurum hakkında olumsuz bir yorum okuduklarında kafalarından o kuruluşu veya doktoru direkt siliyorlar… Bu olumsuz imaj sizin hasta kaybetmenize neden oluyor. Bunu önlemenin yöntemi Sağlık PR iletişim ajansı ile çalışarak kurumunuz hakkında olumlu imaj yaratmaktan geçiyor.

Etkili ve SEO Uyumlu Medikal-Sağlık Siteleri

Hastalarınız ile hızlı etkileşime geçmek için etkili ve SEO uyumlu medikal ve sağlık siteleri şart! Çünkü hastalar internet ortamında sizinle rahat ve çekinmeden iletişime geçmesi için mutlaka web sitenizde hasta için hızlı etkileşim araçları olması gerekir. Bunlar ; formlar, Whatsapp hattı , GSM telefon hattı, Skype adresi gibi….Bunların hiç biri yoksa veya var ama etkin bir biçimde kullanılmıyorsa sitenizde conversion rate (dönüşüm oranı) aşağı seyir edecektir.

Sağlık Sekörü İçin Uzman Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi İle Hasta Çekin !

Sosyal medya yönetimi hastaneler ve doktorlar için artık olmazsa olmazlar arasına girdi. Hastalar beğendikleri kurumları artık Instagram ve Facebook gibi mecralarda takip ederek bilgi almak istiyorlar. Özellikle plastik cerrahi ve diş estetiği konularında hastalar Google ve Sosyal medya’da aktif olarak kurum hakkında yorumları okumak istiyorlar. Kişisel olumlu yorumlar kurumunuz için her zaman artı puandır.

Neden SEO Turuncu Ajansı
Neden SEO Turuncu ?

Sağlık, doktor ve medikal alanına odaklanmış profesyonellerden oluşan bir ekibiz.

Kimlerle Çalışıyorsunuz ?

Prof. Dr. Hulusi Zeyneloğlu, Prof. Dr. İbrahim Esinler, Dent B&B… gibi adını sayamadığımız 15’i aşkın aktif müşterimiz bulunuyor.

Hizmetleriniz nelerdir?

Medikal ajans hizmetleri olan ; SEO, Sağlık PR, Adwords Yönetimi, Fotoğraf Çekimi, Video Produksiyon, Sosyal Medya Yönetimi ve Web Tasarım yapan 360º sağlık iletişimi ajansıyız.

Hangi Şehirlere Hizmet Veriyorsunuz?

İnternet tabanlı bir sağlık iletişimi ajansı olduğumuz için internet erişim olan Türkiyenin tüm bölgelerine hizmet verebiliyoruz.

Ücretleriniz nedir ?

Ücretlerimiz alacağınız hizmetin kapsamına göre telefon ile görüşme veya toplantı yapılarak belirlenir, tarafınıza teklif olarak sunulur.

Yeriniz nerede?

Yerimiz ; Astoria AVM’dedir. Detaylar için iletişim sayfamıza bakabilirsiniz.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
});