Yenilikçi Seo Teknikleri

Yandex SEO Özellikleri
26 Eylül 2013
Neden SEO?
18 Kasım 2013

Yenilikçi Seo Teknikleri

Google’ın karmaşık arama motoru algoritmaları ve sürekli değişmeleri artık, sabit bir arama motoru pozisyonu isteyen siteleri zorlamaktadır. Google seo hizmeti artık sadece site ve link benzeri şeylere değil; video,müzik,fotoğraf, sosyal medya gibi alanları da sıralama yaparken kıstaslara almaktadır. Google artık kişilere özel çözümler sunmaya girişmektedir. Kişinin kullanım alışkanlık ve tercihlerine göre çözümler sunmaktadır.

Mobil SEO konusundan önemli bir gelecek vardır. Akıllı telefonlar ile artık, mobil internet oldukça yaygınlaşmıştır. Burada mobil cihazları görmezden gelmemenizi öneririz. Sitenizin mobil tarayıcılara uyumlu olması en basitinden bir önlemdir. Linkleri kısa tutmanızda bu konuda bir önlem olacaktır.

mobil_seo

Google‘ın sıralama algoritmalarında özgün makaleler çok önemli bir yere sahiptir. Burada makalenin okunma ve paylaşılma sayısı oldukça önemlidir. Ancak makalenin uzunluğu da önemlidir. İçerik her ne kadar birincil öncelik olsa da daha uzun makaleler daha fazla öneme sahiptir Google’da.

Google Maps‘da olmalısınız. Bu konuda inanılmaz bir gelişim mevcuttur. Şirketinizin mapslerde de ön sıralarda çıkması demek, müşteri portföyünüzü geliştirecektir. Sosyal ağlarda haritalarla alakalıdır. Sosyal ağların önemini konuşmaya gerek yoktur. Google’ın referans aldığı temel verilerden birisidir sosyal ağlar. Bunlar gibi birçok güncel SEO tekniğinin, en profesyonel şekilde uygulanmasına şirketimiz ile ulaşabilirsiniz.

Gökhan Hayırtaş
Gökhan Hayırtaş
İnternet ortamına bir merak ve zaman geçirme ile maksatı ile girişim yapmıştım bazı SEO kelimelerinde o zamanlar açık olduğunu gördüm ve o ta o zamanlar bu işe başladım aslında şuan profesyonel olarak bu işi yapıyorum.