Amazon Satış Danışmanlığı İle Sizde Amazon’da Satış Yapın

Amazon’da nasıl ürün satacaksınız? Ürünleri nasıl listeleyeceksiniz? FBA nedir? bu gibi soruları merak ediyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Amazon Danışmanlık Detayları

Amazon diğer Online eticaret sitelerine göre çok farklı ve çok büyük satış oranı olan bir mecra diğer online alışveriş sitelerinde conversion rate (dönüşüm oranı) %1-2 iken Amazon’da %3-4 civarındadır bu nedenle Amazon gelen müşterilerinin alışveriş yapmasını sağlamak için her zaman sistemi değiştirmekte ve kendini yenilemektedir.

Amazon’da satış yapmak için sadece ürün üretmeniz maalesef yetmiyor !

“Rekabet analizi, SEO, Dijital pazarlama, Google Adwords, Grafik Tasarım” konularına hakim olmanız en azından biraz bilginizin olması gerekiyor. Dijital ajansınız bu konulara uzmanlık derecesinde hakimdir.

Amazon Danışmanlık Ekibimiz

Şirketimiz Dijital pazarlama ajansı olarak Amazon’da ve diğer E-ticaret alanlarında etkin olarak Web Tasarım, Web Danışmanlığı, Amazon SEO,  Amazon Satış Danışmanlığı , Reklam , Fotoğraf Çekimi ve Sosyal Medya Yönetimi sunan 9 senelik bir dijital ajanstır.

DANIŞMANLIKTA AŞAMALAR

 1. Amazon’da hesap açılması
 2. Herhangi suspanted ve ceza durumunda destek olunması
 3. Barkodların temini (Barkod ücretleri müşteriye aittir.)
 4. Maksimum 10 ürün lansman yapılması
 5. Ürünlerin Amazon envanterine eklenmesi
 6. Ürünlerin Amazon SEO ayarlarının yapılması
 7. Shipping ( kargo ) ayarlarının düzenlenmesi
 8. Bir adet deneme siparişin oluşturulması
 9. Amazon launch kampanyasının başlatılması ( ücretsiz ürün dağıtımı kampanyası ve trafik ve yorum kazanmak içindir. )
 10. Sipariş yönetimi
 11. PPC reklamların düzenlenmesi
 12. Düzenli olarak ürünlerin listeleme sıralamalarının kontrol edilmesi, sürekli analiz edilmesi, ilk sayfa getirmek için gerekli müdahalelerin yapılması

Amazon Danışmanlık Paketleri

Aylık Danışmanlık ; Profesyonel olarak hesap açılış yapılır, müşteri yerine siparişler takip edilir, ürün ekleme ve çıkartma yapılır. Siparişleri yükseltmek için ekstra işlemler gerçekleştirilir. Sürekli takip ve kontrol edilir.

Hizmet bedeli aylık; 3000 TL + %18 KDV’dir. Not : Minimum 5 aylık sözleşme yapılır.


Tek Seferlik Danışmanlık ; Profesyonel olarak hesap açılış yapılır, müşteri yerine siparişler takip edilir, ürün ekleme ve çıkartma yapılır. Siparişleri yükseltmek için ekstra işlemler gerçekleştirilir. Ardından tüm bilgiler müşteriye aktarılır diğer kalan işlemleri müşteri kendi yapar. Bu süreç ortalama 3-4 ay sürer.

Hizmet bedeli aylık; 5000 TL + %18 KDV’dir.


Sadece Amazon Hesap Açılışı : Profesyonel olarak açılması ve ardından 1-2 ay suspanted konularında destek olunmasıdır. Hizmet bedeli 4500 TL + % 18 KDV’dir. Bu ücretin içerisinde Noter ve çeviri masraflarıda dahildir. Detaylar için buraya bakabilirsiniz.

Numaranızı Bırakın 1 İş Gününde Geri Dönelim!

[]
1 Step 1
Amazon Danışmanlık İletişim Formu
KonuLütfen Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right