Danışmanlığını yaptığımız bir çok müşterimize opencart, woocommerce ve magento için temalar bulup bunları müşterilerimize uyarlıyoruz..

Edindiğimiz bilgiler ve gereksiz olarak işaretlediğimiz bir çok tema var.

Ve işte bu dediğimiz woocommerce temalarını sizlere sunuyoruz…

 

Devamını Oku

Merhaba, bugün müşterilerimizin çok merak ettiği konlardan birisine değinmek istiyorum. SEO’da masraflar giderler…

SEO danışmanlığında Web sitenin veya Marka’nın durumuna göre bir strateji izlenir…

Devamını Oku

301 – Sürekli Olarak Taşındı: Dosya veya sayfa daimi olarak silindiğinde veya daha yeni bir sürümü oluşturulduğunda kullanılır. Yeni bir siteye geçtiğinizde veya yeni bir sürüm oluşturduğunuzda kullanılmayan sayfaları yönlendirmek için kullanılır.

Devamını Oku

Bir çok kaliteli haber sitesi düzenli olarak iyi hazırlanmış haberleri yayınlamaktadır, ancak Google Haberler’e kayıtları olmadıkları için ulaşabildikleri kitle bir hayli sınırlıdır.

Devamını Oku

SEO gittikçe daha karmaşık bir hal alıyor. Konum, bu karmaşıklık(bize göre) veya daha iyi bir arama deneyimi(kullanıcılara göre) için önemli bir rol oynar. uzun zamandır uygulandığı üzere, arama yaptığınız konum arama sonuçlarınızı etkiler.

Devamını Oku

Arama motoru optimizasyonunda da sosyal medyada da yapacağınız tüm çalışmalar rekabet engeline göre şekillenecektir. Bu engel çok küçük ise aşmanız kolay, büyük ise de aşmanız zor olacaktır.

Devamını Oku

SEO oldukça dinamik bir hizmettir. Algoritma değişiklikleri, rakiplerin değişmesi vb. gibi durumlar nedeniyle sitenin SEO açısından durumu da sıkça değişebilmektedir.

Devamını Oku

Link inşası denince genel olarak herkesin aklına başka sitelerden link almak geliyor. Ancak sitenin içindeki başka bir sayfaya verilen iç linkler de SEO hizmeti verenler için önemli olmalıdır ancak iç linkler gözden kaçıyor.

Devamını Oku

Resimler sayfamızın çok önemli unsurlarındandır. Tamamen yazılardan oluşan bir sayfa insanları sıkabilir ve okumayı güç duruma düşürebilir.

Devamını Oku