Seo günümüzde en önemli pazarlama kollarından birisidir. Ancak Seo’ya bir maliyet olarak bakmanız yanlış olur. Seo sayesinde kazanacağınız müşteri portföyünü düşünürseniz, bu daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Google’da pazarlama alanınız ile ilgili önemli bir kelimede en ön sıralarda olmanız, size seoya harcadığınız paranın kat kat fazlasını getirecektir.

Neden Seo ile markalaşma konusunda önemli bir adım atabilirsiniz. marka prestijiniz, bilinirliğiniz ile alakalıdır. Hedef ürün grubunuza dair bir anahtar kelimede ön planda olmanız, müşterilerinizde bir prestij artışına neden olacaktır. Seo tek başına pazarlama işlemlerinin hepsini yapamaz. Ancak yapılan pazarlama çalışmalarının, maksimum sayıda kitleye ulaşmasını sağlar.

neden seo

Web siteleriniz, hakkınızda bilgi almak isteyen çoğu kişinin başvuracağı ilk yollardan birisidir. Ancak genelde bu arama marka odaklı değil, ürün odaklı olur. Yani o üründeki rakiplerinde sizinle aynı aramadan müşteri paylaşabilir. Bu aramalarda ne kadar üst sırada çıkarsanız, müşteri portföyünüzde o kadar artacaktır.

Seo ile normal mağazalarınızın da satışları artacaktır. Mağaza konumlarınızı öğrenmek için web sitenizi kullana insanların sayısı çok çok fazladır. Dolayısı ile SEO’ya yaptığınız yatırım, satışlarınızda önemli bir artışa sebep olabilir. SEO‘ya yaptığınız yatırımın sonuçlarını tamamen şeffaf bir şekilde görebilirsiniz. Bizim şeffaf raporlarımız ile, yaptığımız her işi size raporluyoruz. Bu şekilde gelişimi gözlerinizle görebiliyorsunuz.seo hizmeti sayesinde sizde şirketiniz , kurumunuz ve diğer işletmeleriniz için kalıcı ve ekonomik olarak çıkacaktır.Sizleri bu elverişli dünyada karşılamak istiyoruz…

*Bir web sitesinin ziyaretçileri %98 oranında arama motorlarından gelir.(büyük çoğunluğu Google’dan)

*Bir internet kullanıcısı arama yaptığında genellikle ilk sıralarda çıkan siteye tıklar.

1 comments

  1. evet birçok kişiden seo işlerinin işiniz açısından çok büyük bir avantajı var eskiden bende fazla inanmazdım bir arkadaşımın ısrarıya ve tavsiyesiyle girdim bu işe büyük bir gelir getirdi şirketimize.

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>