Neden SEO?

Yenilikçi Seo Teknikleri
14 Kasım 2013
Alan Adının Seo’ya Etkisi
20 Kasım 2013

Neden SEO?

Seo günümüzde en önemli pazarlama kollarından birisidir. Ancak Seo’ya bir maliyet olarak bakmanız yanlış olur. Seo sayesinde kazanacağınız müşteri portföyünü düşünürseniz, bu daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Google’da pazarlama alanınız ile ilgili önemli bir kelimede en ön sıralarda olmanız, size seoya harcadığınız paranın kat kat fazlasını getirecektir.

Neden Seo ile markalaşma konusunda önemli bir adım atabilirsiniz. marka prestijiniz, bilinirliğiniz ile alakalıdır. Hedef ürün grubunuza dair bir anahtar kelimede ön planda olmanız, müşterilerinizde bir prestij artışına neden olacaktır. Seo tek başına pazarlama işlemlerinin hepsini yapamaz. Ancak yapılan pazarlama çalışmalarının, maksimum sayıda kitleye ulaşmasını sağlar.

neden seo

Web siteleriniz, hakkınızda bilgi almak isteyen çoğu kişinin başvuracağı ilk yollardan birisidir. Ancak genelde bu arama marka odaklı değil, ürün odaklı olur. Yani o üründeki rakiplerinde sizinle aynı aramadan müşteri paylaşabilir. Bu aramalarda ne kadar üst sırada çıkarsanız, müşteri portföyünüzde o kadar artacaktır.

Seo ile normal mağazalarınızın da satışları artacaktır. Mağaza konumlarınızı öğrenmek için web sitenizi kullana insanların sayısı çok çok fazladır. Dolayısı ile SEO’ya yaptığınız yatırım, satışlarınızda önemli bir artışa sebep olabilir. SEO‘ya yaptığınız yatırımın sonuçlarını tamamen şeffaf bir şekilde görebilirsiniz. Bizim şeffaf raporlarımız ile, yaptığımız her işi size raporluyoruz. Bu şekilde gelişimi gözlerinizle görebiliyorsunuz.seo hizmeti sayesinde sizde şirketiniz , kurumunuz ve diğer işletmeleriniz için kalıcı ve ekonomik olarak çıkacaktır.Sizleri bu elverişli dünyada karşılamak istiyoruz…

*Bir web sitesinin ziyaretçileri %98 oranında arama motorlarından gelir.(büyük çoğunluğu Google’dan)

*Bir internet kullanıcısı arama yaptığında genellikle ilk sıralarda çıkan siteye tıklar.

Gökhan Hayırtaş
Gökhan Hayırtaş
İnternet ortamına bir merak ve zaman geçirme ile maksatı ile girişim yapmıştım bazı SEO kelimelerinde o zamanlar açık olduğunu gördüm ve o ta o zamanlar bu işe başladım aslında şuan profesyonel olarak bu işi yapıyorum.