Danışmanlığını yaptığımız bir çok müşterimize opencart, woocommerce ve magento için temalar bulup bunları müşterilerimize uyarlıyoruz..

Edindiğimiz bilgiler ve gereksiz olarak işaretlediğimiz bir çok tema var.

Ve işte bu dediğimiz woocommerce temalarını sizlere sunuyoruz…

 

Woodmart

Bu tema tamamen woocommerce için yapılmış yani diğer temalar gibi multiporse özelliği var ama sadece woocommerce de var. Bir lisans alrak birden çok e-ticaret sitesi yapabilir veya arada sırada temaları değiştirebilirsiniz..Türkçeleştirmesi kolay ve pratik. Mobil versiyonu gerçekten güzel resim boyutları kullandığınız telefona göre uyarlanıyor..

Firezy

Bu temada gene woodmart gibi sadece woocommerce için kodlanmış güzel bir tema , mobilde çok iyi değil ama idare eder. 6 demo sunuyor istediğinizi seçebilirsiniz.

Porto

Porto teması hem içerik yönünden hemde woocommerce ile entegrasyonu yönünden 5 yıldız hak eden bir tema. Bu tema minimal tasarımı ile kısa sürede çok satanlar arasına girdi…

Not: yazı devam edecek…

0 comments

    XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>